Butigo.com Vadettiği Alışveriş Puanlarını Vermiyor!

Zeynep Ö. |

2013-08-20 tarihinde Butigo.com'dan 2 adet ayakkabı aldım. Sitede her satın alınan ayakkabı için 100 stil puanı kazanıldığı yazıyor. Benim hesabımda ise stil puanlarım 0 gözüküyor. E-mail atıp durumu bildirdim, bana geri döneceklerini hatanın düzeltileceğini söylediler. Fakat haftalardır değişen bir şey yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  10:45

  Sevgili Butigo takipçimiz ,
  Telefon numaranızdan size ulaşamadığımızı ilettik , telefon numaranızın sistemimizde olmadığı belirtilmemiştir. Bu sabahta aradığımızda yanıt alamadık. Gönderdiğimiz e-mail de de belirttiğimiz gibi bir teknik hata nedeni ile hesabınıza yüklenmemiştir. Şu an hesabınızda gözükmektedir. Sistem kaynaklı hatalar olabilir . Butigo müşteri hizmetleri anlayışı ile hiç bir zaman müşterilerini madur etmemiştir. İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

  Butigo Müşteri Mutluluk Ekibi İletişim Numarası 0 216 418 26 26
  Çalışma saatlerimiz: Haftaiçi 09:00-18:00 haftasonu (Cumartesi) 10:00-17:00’dir. Bu saatler dışında destek@butigo.com adresine mail gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

 • Zeynep Ö.
  24 Eylül
  02:12

  Bana e-maille sistemlerinde hata olduğundan böyle bir aksama yaşandığından bahsettiler fakat hala değişen bir şey yok! Üstelik bilgilerimde telefon no olsaymış beni arayacaklarmış ama zaten profilimde yazıyor!