Butigo.com Ayakkabılardaki Malzeme ve İşçiliğin Kalitesizliği!

İşıl T. |

Butigo'dan aldığım fantasia isimli ayakkabıda, burun kısmına yapıştırılmış olan kumaşın kenarları kalkık, iyi yapıştırılmamış artı son derece basit bir işçilik söz konusu. Çünkü yapıştırıcı kalıntıları aşırı derecede görünüyor ve bu çok rahatsız edici birşey. Kumaşın yapıştırılması değil de dikilmesi gerekmez miydi?

Müşteriye saygısızlık olduğunu düşünüyorum bunların. Güvendik aldık, sonuç: Hayal kırıklığı. Bir ayakkabı daha almıştım. Model adı Rosalinda. Onda da aşınmış yerler var. Sanki eskimiş yada kullanılmış gibi. Son derece pişmanım aldığıma ve bir daha asla alışveriş yapmam oradan. Malzeme de, işçilik de çok kötü maalesef! İnsanları saf yerine koymasınlar, ayıp..

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  13:35

  Sevgili Butigo takipçimiz,

  Öncelikle yaşanan durum için üzüntülerimizi bildirir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz doğrultusunda gelişim alanlarımıza müdahale edebiliyor ve süreçlerimizi iyileştiriyoruz. Nadiren de olsa, kalite kontrol işleminde aksaklıklar yaşanabilmekte ve sıfır hata olması konusunda tüm ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve eğitilmektedir. Sizinle telefonda da görüştüğümüz üzere, yinelemek isteriz ki, ürünü iade olarak tarafımıza gönderebilirsiniz veya biz de adresinizden aldırabiliriz.

  Dilediğiniz her konuda bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

  Butigo Müşteri Mutluluk Ekibi İletişim Numarası 0 216 418 26 26
  Çalışma saatlerimiz: Haftaiçi 09:00-18:00 haftasonu (Cumartesi) 10:00-17:00’dir. Bu saatler dışında destek@butigo.com adresine mail gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.