14 Mayıs 2013

Butekfirsat.com Ürünler Kalitesiz, Personel Kaba!

Bu siteden 2Superga, 1Lacoste babet alma hatasında bulundum. İlk önce Supergalar geldi ve kargo poşeti içindeydi. Beyaz olan lekeli hatta bir teki beyaz değil bej rengiydi! İlk gördüğüm an sahte olduğunu anladım. Firmayı defalarca aradım ve ulaştım. Ürünlerinin sahte olduğunu (reddettiler)ayrıca babetin de gelmediğini bildirdim.

Dünyanın en kaba personelini çalıştırdıkları için anlaşmam mümkün olmadı. İade almadıklarını ancak değişim yapabileceklerini söyledi. Görüşmenin ortasında da telefonu yüzüme kapattı! Giden gitti diyerek beyazın maviyle değiştirilmesini istedim. O arada babette geldi ama no olmadı. Onu da geri gönderdim. Şu an hem superga hem de babet bekliyorum. Ama telefonu bile açmıyorlar!

Nuray 19 Okunma

Cevaplar

  • Nuray17 Mayıs 2013

    Merhaba, Ayakkabıların gönderilmeyip paramın iade edilmesini istiyorum. Ürünler kalitesiz değil, sahte. Orijinal bir ürün satılmaması sebebiyle paramın iadesini talep ediyorum. Ayrıca hiçbir telefon numarasını açmazsanız da size ulaşamam. Parasını peşin alıp göndermediğiniz ürünler için ya da sahte ürün gönderdiğiniz için size dava açabilirim. En kısa sürede dönüş yapmanızı istiyorum. Teşekkürler.

  • Butekfirsat.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, butekfirsat.com Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Butekfirsat.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön