09 Mayıs 2013

Butekfirsat.com Orijinal Olmayan Ürünü İade Almıyor!

Butekfırsat. com adlı online satış sitesi Sahte SUPERGA ayakkabı satıyor!! Ürünleri almadan önce şirkete ısrarla (mail yoluyla ve telefonla) orijinal olup olmadığını sordum ve "%100 garantili orijinaldir" cevabı aldım. Ve fakat ürünler elime geçince tamamen sahte ve defolu olduklarını gördüm.

Mesafeli Satış Sözleşmesi'ndeki Madde 5-Cayma Hakkımı kullanmak için tekrar kendilerine (mail ve telefonla) müracaat ettiğimde ise kesinlikle satılan ürünün geri alınamadığını, taahhüt ettikleri hiçbir sorumluluklarını yerine getirmeyeceklerini ve sözleşmede belirtilen hiçbir yasal hakkımı kullanamayacağımı söylediler. Üstelik ne zaman arasam hiçbir yetkili şirkette yok, bence kesin paravan bir şirket!

Deniz 119 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 14 Mayıs 2013

    Yukarıda sayılan her türlü yolu defalarca ama defalarca denememe rağmen bana hiçbir sekilde yardımcı olunmadığı, maillerime ve telefonlarıma cevap verilmediği veya şikayetim giderilmeye çalışılmadığı gibi aksine sizin hiçbir yasal sorumluluğunuzu yerine getirmeyeceğiniz ve benim yasal olan hicbir hakkımı kullanamayacagim bildirildi. Burada sanki kurumsal bir firmaymışsınız veya hukuka uygun davraniyormuşsunuz gibi göstermeye çalısmanız bir ise yaramaz. Çünkü bu süreçte ne kadar gayri kurumsal ve hukuk dışı bir firma oldugunuzu gösterdiniz. Eğer biraz olsun hukuka uygun davransaydınız bana coktan ulaşır ve sorunumu çözerdiniz... Bırakın bana ulaşmayı yukarida verilen iletisim bilgilerinden size ulaşmak ve herhangi bir yetkili ya da herhangi bir muhatap bulmak bile mümkün değil.

  • Butekfirsat.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, butekfirsat.com Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Butekfirsat.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön