Busuu Sormadan Abonelik Yeniledi!

Cetin Cetin30 Ağustos 18:00

Busuu.com sitesi bana abonelik yenileme talebimin olup olmadığını sormaksızın ve onayımı almadan aboneliğimi 1 sene Premium abone olarak ve en yüksek ücret üzerinden yenilemiş, bana düzenlediği faturada da ayrıca yinelenen şekilde fatura düzenlemeye devam edeceklerini bildirmişler. Ben bunlara yakamı kaptırdım talebim olmadan kredi kartımdan para kesmiş, üstüne üstlük daha da almaya devam edeceklerini bildirmişler. O kadar yazışmama rağmen ücret iadesi yapmadılar. Ki ben bunların sitelerini aylardır kullanmıyorum. Bir kez abonelik yapmış ve bir iki ay kullandım ancak sonrasında unuttum gitti ama yakamı kurtaramıyorum. Diğer mail adresime Premium üyeliği 80 TL'den yapacağını bildirirken, kredi kartımdan bana bildirimde bulunmadan 160 TL kesmiş.

  • - Görüntüleme
  • 2Destekçi
  • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Cetin 07 Eylül 18:27

Busuu Türkiye hiçbir şekilde yardımcı olmadı ben de İspanya merkezine yazdım yaptıklarını. İspanyollar paramın geri verilmesini sağladı Türklerde iş yok. Hangi şirket olursa olsun merkez ofisle iletişime geçin.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Elif 15 Eylül 13:02  

    Çetin bey merhabalar, sorununuzu acaba tam olarak nasıl çözdünüz? Ben de Türkiye ofisleriyle iletişime sürekli geçiyorum fakat asla iade sağlanmıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler