Busuu Premium Fahiş Ücret Kesip Ardından İadesini Yapmıyor

Buse Buse30 Mayıs 17:17

Uzun süredir Busuu uygulamasını kullanmıyordum. Bugün 30/05/2020 de Busuu'nun Premium üyeliğimi yenilemek için 159 lira para kestiğini gördüm. Maili gördüğüm an Premium üyeliğimi iptal ettim. Ücretimin iadesini talep ediyorum. Doğru düzgün ulaşılabilecek bir numaraları da yok. Mail atıyorum anlamsız size geri dönülecektir diye mail atıyorlar. Ücretimin iadesini istiyorum. Kullanmadığım bir uygulamaya artık para vermek istemiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Buse 30 Mayıs 19:18

[email protected] adresinde kestikleri ücretimi iade etmeyeceklerini bildirdiler. Buna sebep olarak da Netflix ve bir çok firma otomatik ücret kesiyormuş. Bundan başka gösterebilecekleri başka hiçbir argümanları yok. Yazıklar olsun.

profile-icon Buse 30 Mayıs 18:01

Firma olarak zorbalık yapıyorsunuz. Yenileseniz de cayma hakkımız olmalı. Ben yenilenen aboneliğimi kullanmak istemiyorum. Bu yaptığınız suç. Ücretimi en kısa sürede iade edin aksi halde tüm yasal haklarımı kullanacağım. Kullanmadığı halde insanların aboneliklerini onay almadan yenileyip para çekiyorsunuz. En kısa sürede çözümünüzü bekliyorum. Aksi halde Tüketici Hakem Heyetine başvurup bankama da şüpheli işlem başvurusu yapacağım. İnsanların parasını gasp edemezsiniz. Burayı okuyan varsa kesinlikle busuu satın almayın ücret iadesi yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bana dua edersiniz.

Busuu Logo Busuu 30 Mayıs 17:46

Merhaba! Busuu üyeliklerinin otomatik olarak yenilendiğini fark etmediğiniz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağız. Busuu Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler