29 Kasım 2019
#13077449

Busuu Memnuniyetsizliği

Kendi "Requests" sayfanız üzerinden 8 gün önce yaptığım #9401500 sayılı geri bildirim ile Premium üye olarak çalıştığım Almanca programınızda seviyeye uygun içeriklerin sunulmadığı, başlangıç seviyesindeki bir kişiye "als, zu, im, ins" gibi ek ya da birleştirilmiş kelimelerin ağır geldiğini, pekiştirme amaçlı örnek cümlelerin çok çok az olduğunu ve ders işleyişinin verimsiz olduğu ile alakalı bir mesaj göndermiştim.


Tarafıma göndermiş olduğunuz aspirin ile birkaç gün baş ağrım geçti. Ancak Almanca ders işleyişiniz benim için o kadar zor gelmeye başladı ki heyecan olsun diye Arapça dil eğitimini bile seçmiştim.


Bunun üzerine 1 gün önce bana inanmanız için 14 sayfalık ders notlarım ile birlikte #9405771 sayılı geri bildirim ile ücret iadesi istedim; ancak tarafıma gönderdiğiniz sözleşmenin 7. Maddesi hatırlatması gerçekten çok yardımcı oldu. Kısaca "7 gün sonra paranızı alamazsınız. " diyorsunuz. Olmuyor, seviyeye uygun cümleler, kelimeler çıkmıyor Almanca eğitim kursunda. Ücret iadesi istiyorum.

Sabri Sabri 1.981 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Busuu Temsilcisi30 Aralık 2019

    Merhaba, Iletisime gectiginiz icin tesekkurler. Hesabinizi inceleyip size yardimci olabilmemiz icin lutfen [email protected] adresinden destek ekibimiz ile iletisime geciniz. En iyi dileklerimizle Busuu ekibi

Ziyaretçi Yorumları