Busuu İzinsiz Kredi Kartından Para Çekmesi

Merve Merve5 ay önce

Busuu uygulamasını kullanmayı bırakalı belki 8-10 ay oldu, sanırım sadece 2-3 ay kullandım, sonrasında uygulamayı dahi açmadım. Yıllık üyelik ücretleri sonsuza kadar devam etmez, her yılın sonunda sizden tekrar izin alınarak güncellenir. Fakat, busuu tam üyeliğin yenileneceği gün para çekmek istedi ben de o gün iptal ettim. Fakat hesabımdan normal üyelik ücreti yerine Premium üyelik ücreti çekilmiş. Kim ne ara beni Premium'a yükseltti eden iptal ettiğim üyeliğin ücretini ödüyorum, neden üyeliğimi 2020 yılında iptal edebilirsiniz? Hiç kullanmayacağım bir uygulamadan vazgeçersem almayacağım bir hizmetin parasını neden ödeyeyim? Tüketici Mahkemesi'ne kadar yolu var.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 5 ay önce

İletişime geçtim fakat siz beni aysenur bayram zannetip cevap verdiniz. Ben uygulamanızı kullanmıyorum. Kullanmadığım bir şeyin parasını ödemek istemiyorum. Normal üyeliği peki kendi kendinize nasıl Premium’a yükseltiyorsunuz? Acil para iadesi talep ediyorum! Otomatik yenilemeden önce üyelik iptal ettim. Gerekirse hukuki yola başvuracağım. Elimden geldikçe bütün herkese uygulamanızı kötüleyeceğim!

Busuu Logo Busuu 5 ay önce

Merhaba Merve hanim, busuu'nun aboneliklerinin her zaman otomatik olarak yenilendiğini fark etmediğiniz için üzgünüz. Kullanıcılarımızın çoğu, yenileme tarihine bakmaksızın bizimle dil öğrenmeye devam etmek ister ve abonelikleri otomatik olarak yenilemek de öğrencilerimize akıcı ve etkili bir deneyim sunmanın en iyi yoludur. Kullanıcılarımızı bu konu ile ilgili olarak satın alma sayfasında (www.busuu.com/tr/premium), faturalarımızda ve Premium Üyelik Hüküm ve Koşullar bölümünde (www.busuu.com/tr/terms) bilgilendirdik. Genellikle, yenileme işleminin yapılmasını istemiyorsanız (bundan dilediğin zaman vazgeçebilirsiniz) aboneliğinizi otomatik yenileme tarihinden önce iptal etmeniz gerekir. Aboneliginizi iptal etmek icin yardima ihtiyaciniz olursa lutfen [email protected] adresinden bizimle iletisime geciniz. En iyi dileklerimizle Busuu ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler