sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Busuu Aboneliğimi Onaysız Yenilemişler

İbrahim İbrahim4 ay önce

Geçen sene denemek amaçlı 1 yıllık abone olmuştum. Ancak zamanla kullanmadığım için kaldı. 1. Yılın dolmasına istinaden benim onayım olmadan kendi belirledikleri fiyattan aboneliği onaysız yenilemişler. Para iadesi kesinlikle yapılmıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İbrahim 4 ay önce

Merhaba Busuu Ekibi; Acaba hangi hükümlerde ve maddelerde ilk sene 65 liraya aldığım üyeliği bana bildirmediğiniz bir meblağdan 105 TL'ye çıkararak abonelik yenilenmesi yapabiliyorsunuz. İlk abonelik başlangıcında bana hangi hükümde 2. Yıl ücret 105 TL'ye çıkacak diye belirttiniz gösterin bende helal edeceğim aldığınız ücreti. Bu ücret 105 değil de 2000 dolar olsa idi bana yine her yıl aboneliğinizi yeniliyorduk bunu da sizi baştan bilgilendirdikmi diyecektiniz. Abonelik yenilemişsiniz ertesi gün yazıyorum iptal edin diye bana 1 sene önce almıştınız o zaman 7 gün geçmişti. Onun için para iadesi yapılamıyormuş. Bu saydığınız sebeplerden dolayı yaptığınız işlem eğer sizin vicdanınıza dokunmuyorsa ben bir şey demiyorum. Ama Allah büyük elbet gün gelir devran döner, herkes ettiğini görür. Bu şikayeti okuyan 568 kişiyede umarım örnek olur.

Busuu Logo Busuu 4 ay önce

Merhaba Ibrahim bey, Busuu'nun aboneliklerinin her zaman otomatik olarak yenilendiğini fark etmediğiniz için üzgünüz. Sizi bu konu ile ilgili olarak satın alma sayfasında (www.busuu.com/tr/premium), faturalarımızda ve Premium Üyelik Hüküm ve Koşullar bölümünde (www.busuu.com/tr/terms) bilgilendirdik. Otomatik yenileme işleminin yapılmasını istemiyorsanız (bundan dilediğin zaman vazgeçebilirsiniz) aboneliğinizi otomatik yenileme tarihinden önce iptal etmeniz gerekir. Aboneliginizin otomatik yenilenmesini iptal etmek icin yardima ihtiyaciniz olursa lutfen [email protected] adresinden bizimle iletisime geciniz. En iyi dileklerimizle Busuu Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler