20 Nisan 2015
Yorum Yap
#3188575

Bursa Büyükşehir Belediyesi Burulaş Öğrenci Vizesi!

Eşime Zeynep Ç.'a ait 918348 no.lu ve Ebee8 barkod no.lu öğrenci Bukart'a Açıköğretim öğrenci belgesini Arabayatağı bürosuna vererek vizesini yaptırdım. Bugün aynı istasyonda para yükleyen bayan 10 dakika bizi sebepsiz yere bekleterek "sizin kart cihazımızı bozdu" diye utanmadan bizi suçlayarak konuştu. Para yüklemediği gibi treni kaçırmamıza sebep oldu.


Daha sonra ben otomat cihazdan kendim kontrol ettiğimde " vizesinin dolmasına 3 aydan fazla kalan karta vize işlemi yapılmamaktadır diyor! Dikkat edin az değil fazla. Ben kartı çıkarırken yıllık kart diye çıkaramadım. Öğrenci kartı olarak istedim ve eğitim dönemi boyunca kayıt yenileme işlemi yapınca kart işliyor. Kayıt yenilenmiyor...

Mirac Mirac 740 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Burulaş Temsilcisi05 Şubat

    Değerli Yolcumuz, Bursa Ulaşım A.Ş yeni yönetimle beraber tüm online şikayet kayıtlarını Mayıs 2018 itibariyle aktif olarak kullanmaya başlamış sikayetvar.com sitesi şikayetlerini de bu tarih itibariyle cevaplandırmaya başlamıştır. Mayıs ayından önce bildirdiğiniz şikayet kaydınızla ilgili sorunun devam ettiğini düşünüyorsanız lütfen yeni kayıt oluşturunuz. Mayıs ayı öncesinde oluşturduğunuz şikayetler kapatılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları