sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bursa Nilüfer  Kayapa 30 Ağustos Mah. Saldırgan Köpek Var!

Zehra Zehra12 Ekim 08:33

Nilüfer Kayapa 30 Ağustos Mahallesi 59. Sokak üzerinde oturmaktayım ve her sabah köpek sürüsüyle karşılaşıyorum. Birbirlerine saldırırken arada kalıyorum, takip ediyorlar, durakta otobüs beklerken çok sıkıntı çekiyorum. Evden çıkmamızı zorlaştırıyor. Bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Aşıları varsa dahi toplatılsın köpekler. Zarar görmesinler ama toplatılsın lütfen.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Sezen 22 Ekim 16:12  

  Şikayet edeceğinize ayda15 kg mama alın besleyin, o zaman saldırmazlar, pandemide sokağa çıkma yasağı olduğunda sizin de marketlere nasıl saldırdığınızı gördük, açlık saldırtır. Ayrıca bu şehirler sadece size ait değil, onlar da bu dünyada yaşıyor.

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Sezen 22 Ekim 21:04  

  Duyar kasmaktan kastınız herhalde duyarlı olmak? Konuşmasını bile bilmeyen insanlar sokak köpeklerini hor görüyor, ne kadar zavallısınız.

  profile-icon Oğuzhan 22 Ekim 18:53  

  Çok ucuz bir şov, duyar kasmanın alemi yok. Belediyelerin bu iş için maaş alan yetkili birimleri mevcut. Bizler de bu hizmeti almak için vergi ödüyoruz. Zaten hizmet alamıyoruz, bir de hamaset dolu hayvan severlik gösterilerine hiç tahammülümüz yok.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler