sta-4-hoverİyi Çözüm

Bursa Nilüfer Belediyesi Sokak Köpekleri Saldırıyor

Gizem Gizem14 Ağustos 08:40

Aynı durum bizde de var. Havlıyorlar ve insanlara saldırıyorlar. 1 hafta aldılar şimdi geri bırakmışlar. 4 aydır her hafta arayıp şikayet ediyorum hiçbir değişiklik olmuyor. Birine zarar verebilirler, birileri o hayvanlara zarar verebilir diyorum ama hiçbir işlem yapılmıyor. İnsanı öldürmeye teşvik ediyorlar. Benim vicdanım el vermiyor ama birininki el verirse neler olur hayal etmek istemiyorum.

 • - Görüntüleme
 • 2Destekçi
 • 4Yorum
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Melek 16 Ağustos 10:17  

  Ya siz ne biçim insanlarsınız ya. Ne istiyorsunuz sokaklarda evsiz yaşayan gariplerden. Mama su vereceğinize oturup yazdığınız şeylere bak. Bu dünya sadece sizin değil. Biraz vicdanınız merhametiniz olsun. Siz merhamet etmezseniz Allah'ta size etmez!

  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Mehmet 04 Eylül 15:41  

  Hanımefendi madem köpeklere bu kadar duyarlısınız alıp evinizde besleyin sanırım sizin bulunduğunuz civarda bugibi durumlar yok tuzunuz kuru anlaşılan

  profile-icon Gizem 17 Ağustos 09:54  

  13 köpek var hepsini besliyoruz bakıyoruz. Sadece birinden şikayetçiyiz çünkü hayvan saldırıyor problemli misin? 6 yaşındaki çocuğa saldırdı geçen hafta çocuğun psikolojisini hayal edebiliyor musun? Siz hayvan hakları diye diye insanları unuttunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler