17 Ağustos
#12432262

Bursa Nilüfer Belediyesi Nasıl Bir Veterinerlik Bu Ağzım Açık Kaldı

Bugün saat 17.00-18.00 civarı bahçede yaralı bir kedi gördük. Boynundan yanağından kanlar akıyordu yemek verdik ve yiyemedi. Durumu o kadar kötüydü çok korkuyor ve çok halsiz ve durumu gerçekten çok kötü. Bu yüzden hemen Nilüfer Belediyesi veterinerliği aradık bize geleceklerini söylediler 3-4 saat kedinin başında bekledik daha sonra saat 10'a geliyordu aradılar geliyoruz dediler. 10 dakika sonra geldiler ve kediyi yakalamak için ucunda halkası olan bir demirle (halka da demir bu arada) iki kişi biri hayvanı korkuttu diğeri biraz uzakta bekledi ve kedi arabanın altından çıkarken kafasına demir ile vuruldu. Kedi nasıl çırpındı kurtulmak için ayağı bir yere takıldı ve daha çok canı yandı.


Kedi kaçtı ve sonra bize hava karanlık biz bu kediyi yakalayamayız ele gelmiyor dediler ve 10 dakika içerisinde bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyerek gittiler. Biz bu kedinin sokak kedisi olduğunu telefonda belirtmiştik hayvan çok sert bir darbe aldı ve eskisinden daha kötü durumda. Nasıl bir veterinerlik bu anlayamıyorum kedi eskisinden daha çok daha kötü bir demir çubuk ile yaralı bir kediyi nasıl yakalayabileceklerini düşünüyorlar bilmiyorum ve bu duruma bir çare bulunmasını istiyorum.

Nesrin Nesrin 3.447 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nesrin14 Ağustos

    Lütfen Nilüfer Belediyesi veterinerliğe bir çare bulunsun hayvanları eskisinden daha kötü bir hale sokup bizim yapabileceğimiz bir şey yok deyip gidiyorlar kedinin çok kanaması olduğunu belirttik fakat hayvana vurarak müdahale ettiler ben hiçbir kediyi bu kadar zor bir durumda görmedim İçim acıdı ama onların dediği tek şey artık bu bize gelmez alamayız biz bunu o zaman niye hayvana zarar verdiniz?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler