20 Ekim 2016

Bursa Kebap Evi Koku Bizi Çok Rahatsız Etti...

Kendileriyle konu hakkında görüşmeme rağmen bir geri dönüş alamadım. A plus AVM'de mesai çıkışımızdan sonra yemek için maalesef Bursa Kebap Evi'ni seçtik. Yemekten sonra da tiyatroya gidecektik. İşletmenin yaptığı bütün yemeklerin kokusu tere yağından köftesine dönerinden etine ne koku varsa üstümüze, saçımıza, başımıza sindi. O ortamda olan herkes bu durumdan rahatsız oldu.

Yemek sonrası tiyatroya gideceğimiz için para birleştirerek parfüm almak zorunda kaldık. İlk defa AVM'de bulunan bir işletmenin yemeklerinin kokusunun bu kadar amatör bir şekilde müşterisine hissettirdiğine şahit oldum. Tabi ki bir koku olacaktır fakat bu koku müşterinin üstüne başına siniyorsa bir sıkıntı var demektir. Bir daha tövbe ettik Bursa Kebap Evi bitmiştir...

Kenan 2.052 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 17 Aralık 2016

    Burada reklamınızı mı yapıyorsunuz, cevap mı yazıyorsunuz anlamadım. Anladığım tek şey bir daha kalitesi bu kadar düşük bir yerde yemek yemeyeceğim ve yedirtmeyeceğim. Saygılar.

  • Bursa Kebap Evi Temsilcisi17 Aralık 2016

    Kenan Bey merhaba, Arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konunun A Plus şubemizin eski işletmesinden kaynaklı olduğunu düşünmekteyiz. Yeni işletmecilerimiz sayesinde bu sorun giderilmiştir. Bursa Kebap Evi olarak en önemli gayemiz siz değerli müşterilerimize standart hizmet ve kaliteyi sağlamaya çalışmaktır. Marka olarak bunu sürdürülebilir kılmak adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Standardı sağlamak için tek bir merkezde hijyenik koşullarda üretim yapıyoruz. Sadece bu yıl 4 milyon 680 bin misafire ev sahipliği yaptık. Markamızın çatısı altında bugün yaklaşık 1200 kişiye de istihdam sağlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizin görüşleri ve geri bildirimleri sayesinde kaliteli hizmet sağlamak adına çaba sarf etmeye devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön