30 Haziran 2016

Bursa Kebap Evi İftara Gittiğimize Pişman Olduk.

İskenderun Prime Mall içindeki şubesine iftar için gittik ama gittiğine pişman olduk. Yer sıkıntısı çekmemek ve yemek beklememek için 40 dakika öncesinde gittik ama ezan okunduğunda hala çatal kaşığımız yoktu. Yemekler gelmek bilmedi. İşini bilen garson yok. Şef olduğunu tahmin ettiğim kişi köşede durmaktan başka bir şey yapmıyor. Suları çatalları dağıtan çocuk olmasaydı aç kalmıştık. İçeceğimiz gelmedi bile. İftar menüsü almamıza rağmen yemekten dakikalar sonra tatlıyı sormaya geldiler. Üstelik hiç profesyonellik yok. Ben hiçbir restaurantta leğenin içinde çatal kaşık dağıtıldığını görmedim. Hele bir de bu kadar şubesi olan en iyi Bursa Kebap Evi benim diyen bir yer. Gittiğimize pişman olduk. Self servis bir yere gitseydik daha az beklerdik.

Kubra 713 Okunma

Cevaplar

  • Bursa Kebap Evi Temsilcisi30 Haziran 2016

    Kübra hanım merhaba, Desteğinize teşekkürederiz,şubemize yapılan ziyarette ekibin çok mahçup ve üzgün olduğuna şahit olduk,size istemeden yaşattıkları bu olumsuzluk kendilerini oldukça incitmiş durumda,gerekli eğitim aktarıldı,buradan aldığımız ders ile yolumuza daha güçlü ve başarılı devam edeceğiz,bize yapmış olduğunuz objektif eleştiri ve bugün tekrar mail atarak ortaya koyduğunuz destekten ötürü teşekkürü bir borç biliriz,misafirlerimizin sizin gibi değerli insanlardan oluşması bizi Mutlu ediyor ,gelin bu yolu birlikte yürüyelim,daima bizimle kalın,tüm samimiyetimiz ile sizi ve sevdiklerinizi istediğiniz bir şubemizde ,istediğiniz bir Zaman diliminde misafir edelim,içten teklifimizi kabul edeceğinizi umut eder,iyi akşamlar dileriz. Kemal Yıldırım Bursa Kebap Evi 0545 280 57 05

  • Kubra30 Haziran 2016

    Teklifiniz ve ilginiz için teşekkürler. Masa numarası 6 ya da 7 ydi. Sağ taraf, koltuklu masaların olduğu sıra, en arka masada oturduk. şikayetimi buraya yazmak istemedim aslında ama kendi sitenizde şikayetimi bildireceğim bir sayfa yok ya da ben bulamadım.

  • Bursa Kebap Evi Temsilcisi30 Haziran 2016

    Kübra hanım merhaba, Yaşamış olduğunuz olumsuz durum bizi en az sizin kadar üzdü ,iftar yemeğinin hassas bir zamanlama ve hız gerektirdiğini bildiğimiz için Türkiye genelindeki 65 şubemizdeki 1.200 den fazla çalışanımıza gerekli eğitimleri öncesinde aktardık ,şubelerimizde çok yoğun geçmekte olan bu ramazan ayında yaklaşık 350 binden fazla misafirimizi memnuniyet ile ağırladık ,ancak bizim için başarının tarifi yüzde yüz olduğu için yaşamış olduğunuz olumsuzluğu kabullenemeyiz,ivedi olarak bu şubemizden sorumlu eğitim uzmanımızı şubemize yönlendirdik ,ihtiyaç duyulan eğitim,denetim ve ikazları yaparak hizmet kalitesini standartlarımıza ulaştıracağız,bu denetim sırasında etkili bir eğitim verebilmek adına sizden bir konuda destek rica ediyoruz ,masa numaranızı yada salondaki yerinizi bize tarif edebilirseniz seviniriz ,yaşamış olduğunuz olumsuzluğun üzerinizdeki etkisini bir nebze olsun hafifletmek,markamızın lezzet ve hizmet kalitesini gerçek standartlarında tanımak ve sizleri her daim misafirlerimiz arasında görmek adına,siz ve sevdiklerinizi uygun gördüğünüz bir şubemizde tercih ettiğiniz bir zaman diliminde ,siz ve sevdiklerinizi misafir etmek isteriz,bu samimi teklifimizi kabul etmenizi temenni eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön