08 Eylül 2014

Bursa Halı Evi Para İadesi Yapmıyor.

Halı Evin'den 1 halı, 1 yolluk aldım. Halı bana teslim edildiğinde, halı üzerine bastığımda ayağımın bütün parmakları dahil halı üzerinde iz yaptı. 1 gün sonra mağazaya gidip değiştirmek istedim. Aldığım 700 TL.lik ürün karşılığında aynı fiyatta olduğunu söyledikleri bir ürünle değişime karar verip sipariş verdim.

Aynı gün eve gidince bana yeni verecekleri ürünü internetten araştırdım. Aynı ürün 450 tl. civarında satılıyordu. Bir gün sonra mağazayı aradım. Yanıltıldığım için para iademi istedim. Bursa'da başka mağazalardan da fiyat aldım. 380 tl. fiyat verende oldu. Bana para iadesi olmayacağı söylendi. Ne müdür ne patron muhatap bulamadım saygısız satış elemanları dışında. Kanuni yollara başvuruyorum artık.

Ebru 2.063 Okunma

Cevaplar

  • Ebru12 Eylül 2014

    Halı Evin'den 1 halı, 1 yolluk aldım. Halı bana teslim edildiğinde, halı üzerine bastığımda ayağımın bütün parmakları dahil halı üzerinde iz yaptı. 1 gün sonra mağazaya gidip değiştirmek istedim. Aldığım 700 TL.lik ürün karşılığında aynı fiyatta olduğunu söyledikleri bir ürünle değişime karar verip sipariş verdim. Aynı gün eve gidince bana yeni verecekleri ürünü internetten araştırdım. Aynı ürün 450 tl. civarında satılıyordu. Bir gün sonra mağazayı aradım. Yanıltıldığım için para iademi istedim. Bursa'da başka mağazalardan da fiyat aldım. 380 tl. fiyat verende oldu. Bana para iadesi olmayacağı söylendi. Ne müdür ne patron muhatap bulamadım saygısız satış elemanları dışında. Kanuni yollara başvuruyorum artık.

  • Ebru12 Eylül 2014

    bu firma hakkında olumlu hiç bir şey söyleyemem.Bana dönüş bile yapılmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön