Bursa Göz Merkezi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kerem sonucu yetersiz buldu

  • profile
1 Destekçi

Bursa Göz Merkezi Özel Hastane Değil Sağlık Ocağı

20.373
Kerem
Kerem 22 Haziran 2020 15:42

Bursa Göz Merkezi özel bir hastane görünümünde ama sağlık ocağı şeklinde çalışma sistemine sahip. Saat 2.30'a randevu alırsınız 4 de muayene olursunuz ve hep sıra hep sıra, devlet hastaneleri de bu kadar bekletiyor zaten. Paramıza yazık. SSK'lıya 85 TL muayene 85 TL film ücreti vesaire...

Kerem
Kerem25 Haziran 2020 16:02

Hiçbir cevap almamıza rağmen sorun çözüldü yanıt verildi diyor. Ama maalesef kimse bizim ile bir iletişimi olmadı veya özür babından bir mesajda alınmadı.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
12
02 Şubat

Bursa Göz Merkezi Hasta Memnuniyetsizliği Ve Yetersiz Hizmet

Göz Hastanesi olarak kötü bir hastane hemşireleri söylenerek çalışmakta, doktorları mesaiye geç başlamakta randevular bu yüzden aksamakta hiç memnun kalmadım verdiğim paraya yazık hiç iyi hizmet verilmemekte kurumsal bir yer değil bence.

profile
136
30 Ocak

Bursa Göz Merkezinin Eksik Reçete Yazması.

Yıllardır lens kullanıyorum. Doktor bey lens ve gözlük için ayrı 2 reçete yazdı fakat göz çapını ölçmeden reçete kısmına çapı yazamam dedi. Çap ölçümü için muayene ücreti hariç 400 TL para istediler. Yıllardır aynı lensi kullandığımı geçen yıl muayene olduğumu ve göz çap ölçülerimi bildiğimi söyledi...

profile
1.115
25 Temmuz 2022

Bursa Göz Merkezi Hastanede Hizmet Alamadım

Bursa Yıldırım Göz Hastanesi'ne randevu alarak gittim. Doktorum gelmediği için başka doktora sevk ettiler. Benden sonra gelen birçok hastayı içeri aldılar. Bana bir türlü sıra gelmedi. Sorduğumda onların randevulu olduğunu söylediler. Ben de randevu aldım, doktorum gelmemişse hata benim mi?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .