Bursa Göz Merkezi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Muhammet sonuçtan hiç memnun değil

Bursa Göz Merkezi Müdürü Ve Sağlık Ayıbı!

24.452
Muhammet
Muhammet 02 Eylül 2019 16:44

Bursa göz merkezinden eşime randevu aldım randevu yerine gittik görevli bayan 70 TL muayene ücreti istedi verdik fatura fıs hiçbir şey vermediler önümüze imza atmamız için bir kağıt çıkardılar ben imzaladık bende kağıdın içeriğini öğrenmek için fotoğrafını çekmek istedim fakat kağıt içeriğini sözlü olarak bile beyan etmeyen bayan kağıdı çekerek aldı ben de bir nüshasını istediğimi beyan ettim fakat veremeyeceklerini söyledi vermek zorunda olduklarını söyledim müdürü çağırayım dedi müdür geldi bu kağıtta ıslak imzamızın olduğunu resmi bir evrak olduğunu ve bunun bir nüshasını vermek zorundasınız dediğimde vermem diye diretti ben de sesimi yükselterek vereceğini vatandaşa neye imza attırdıklarını sordum ses yükselince güvenlik çağırın dedi bende gerek yok ben polis çağırıyorum deyip dışarı çıktım 155 ® i aradım o esnada eşime benim verdiğim 70 TL'yi iade ettiler içeri girdim evrakı istedim saygısız kağıdı yırtmış ve bize sizi muayene etmiyoruz çıkın hastahaneden diyerek hastahaneden kovdular hastalar vatandaş sizlerde özel hastahanelerde yapılan her işlemin faturasını isteyin SGK ® ya gidin nasıl yapıldığını görün gerekli tüm mercilere şikayet ettim takibindeyim ayrıca sosyal medyadaki sayfalarına yazdığım her yorum işlerine gelmediği için siliyorlar hasta hastahaneden kovulamaz sağlıkta bir ayıptır bu ayıbı yapan Bursa göz merkezi müdürüdür.

Benzer Şikayetler

profile
136
30 Ocak

Bursa Göz Merkezinin Eksik Reçete Yazması.

Yıllardır lens kullanıyorum. Doktor bey lens ve gözlük için ayrı 2 reçete yazdı fakat göz çapını ölçmeden reçete kısmına çapı yazamam dedi. Çap ölçümü için muayene ücreti hariç 400 TL para istediler. Yıllardır aynı lensi kullandığımı geçen yıl muayene olduğumu ve göz çap ölçülerimi bildiğimi söyledi...

profile
12
02 Şubat

Bursa Göz Merkezi Hasta Memnuniyetsizliği Ve Yetersiz Hizmet

Göz Hastanesi olarak kötü bir hastane hemşireleri söylenerek çalışmakta, doktorları mesaiye geç başlamakta randevular bu yüzden aksamakta hiç memnun kalmadım verdiğim paraya yazık hiç iyi hizmet verilmemekte kurumsal bir yer değil bence.

profile
1.115
25 Temmuz 2022

Bursa Göz Merkezi Hastanede Hizmet Alamadım

Bursa Yıldırım Göz Hastanesi'ne randevu alarak gittim. Doktorum gelmediği için başka doktora sevk ettiler. Benden sonra gelen birçok hastayı içeri aldılar. Bana bir türlü sıra gelmedi. Sorduğumda onların randevulu olduğunu söylediler. Ben de randevu aldım, doktorum gelmemişse hata benim mi?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .