11 Nisan 2013 #1737949

Bursa Gaz Doğalgazı Kesmeden Usülsüzlük Cezası Uyguluyor!

Şubatın sonunda Bursa'ya geldiğimde 1 aylık fatura borcum bulunuyordu. Bursa'da öğrenci olduğumdan dolayı bu borcu kapatamadım. Faturaları ödedikten sonra Nisan ayı faturası geldiğinde faturanın çok yüksek olduğunu görünce faturayı incelemeye koyuldum ve usülsüzlük cezası ve açma-kapama ücreti olduğunu fark ettim.


En fazla 7. ayında olduğum aboneliğimde Bursagaz tarafından herhangi bir kesilme yapılmadı, ancak kendileri bunu kabul etmek istemiyor. Hatta müşteriye karşı bir güvensizlik var ki sormayın.


Telefonla görüştüğümüz kişi nereden biliyorsunuz kesilmediğini bile dedi. Sorunu kendilerinin kanıtlamaları gerektiğinin farkında değiller sanırım.

Caner 268 Okunma

Cevaplar

  • Bursa Gaz Temsilcisi24 Nisan 2013

    Usulsüzlük bedeli ve açma/kapama bedeli iptal edilmiştir. Bursagaz veznelerinden, kimliğiniz ile beraber 95TL alabilirsiniz.

  • Bursa Gaz Temsilcisi15 Nisan 2013

    Mail içerisinde Doğalgaz faturanıza ait sayç no, Sözleşme hesap no vb. belirtmediğiniz için yönlendirme yapılamaktadır. Belirtmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşılamamaktadır. (3 arama yapılmıştır. 2defa ulaşılamamış, 1defa da meşgule düşürülmüştür.) İstenen bilgileri ilettiğiniz zaman gerekli yönlendirme yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön