24 Nisan 2013

Bursa Gaz Usulsüzlük!

2909910 sözleşme hesap numaralı gaz abonesiyim 2013/03 döneminde 66 tl usulsüzlük cezası gelmiştir. Bu ay gecikme bedeli 4,29 tl iken nisan ayında 21,71 tl gecikme 22 tl açma kapama gelmiştir. Ayrıca 2.faturamın günü 1 gün geçti ve bilgim olmadan gazım kesildi ne uyarı var ne ikaz var. Gazdan çok ceza ödüyoruz.

Nermin 71 Okunma

Cevaplar

  • Nermin01 Mayıs 2013

    Ben gazımı kesinlikle kesik olarak kullanmadım.itiraz ediyorum.uzun zamandır doğal gaz abonesiyiz ama şu son 2 aydır böyle muamele görmedik.sanırım bizde değilde şirkette değişiklikler olmuş.haram olsun demekten başka diyecek bir şey kalmamış anlaşılan.

  • Bursa Gaz Temsilcisi25 Nisan 2013

    11. Ay da gazınız kesilmiş ve kilit açılarak kullanıma devam edildiği için, faturanızın içerisine usulsüzlük bedeli yansıtılmış. Borçlarınızdan dolayı 3. ay da tekrar kesme işlemi yapılmış. Kesme işlemi yapıldığı zaman faturalarınızın içerisine kesme adedi kadar açma/kesme ücreti yansıtılmaktadır. Kesme süresi ise; ikinci faturanız geldiğinde alt kısmında belirtilen "ihbar" borç ödenmediği zaman kesme işlemi yapılmaktadır. Bu sebepten fatura altında belirtilen ihbarı dikkate almanız gerekmektedir. Bilgilerinize rica eder, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön