Bursa Gaz Tüketim Bedelinin Aşırılığı!

Elif U. |

Yeni evime doğal gaz bağlattım. 21 Eylül de gazı açtılar, 2 Ekim tarihinde kesilen faturamda tüketim bedeli 88 TL. 10 günde kaloriferlerin açılmamış olmasına rağmen bu tüketim nasıl mümkün oluyor anlamıyorum. Müşteri hizmetleriyle konuştuğum da gaz da kaçak olabilir diyor, Nasıl bir yetkili gönderip inceletmezler. Eğer ki kaçak var bu benim canıma zarar vermeyecek mi?Ayrıca yatmadan yatmaya 10 gün uğradığım bir evde bu fatura nasıl mümkün oluyor.Tüketiciyi yalnızca mağdur ediyorlar bu şekilde. Bir ilgili gönderip kontrol ettirmeleri çok mu zor. Lütfen ilgili birileri yardımcı olsun, bu mağduriyetimi çözsün.

Etiketler :

Fiyat Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  17:34

  Değerli Müşterimiz;
  Tüketimin azlığı ve abonelerimizin ödeme sıkıntısı olmaması amacıyla müşterilerimizden gelen yoğun talep nedeniyle temmuz-ağustos döneminde bir kısım faturalandırma yapılmamış fakat Eylül döneminde yapılmıştır. Doğalgaza yapılacak zam ve oranı net olarak önceden duyurulmamaktadır. Bu nedenle BURSAGAZ olarak bahsedilen uygulamanın yapılması söz konusu değildir. Belirtilen dönemde toplam tüketim üzerinden ayların ortalama fiyatları hesaplanarak faturalandırılır ve tüketim çok az olup bu tür bir uygulamadan BURSAGAZ ın önemli bir çıkar sağlaması söz konusu değildir.
  Ayrıca 187 acil ekibimizi aradığınızda, 444 11 33 nolu Çağrı merkezi personelimize yada buradan sayaç numaranızı iletebilirsiniz.

 • Elif U.
  07 Ekim
  23:12

  sayaç numarasını nasıl ileteceğim peki?

 • 07 Ekim
  22:49

  Değerli Müşterimiz;
  Sistem kontrollerinin yapılabilmesi ve kayıt altına alabilmemiz için sözleşme hesap no-sayaç no yada T.C Kimlik numaranızı iletmeniz gerekmektedir.
  Ayrıca kaçak olması ihtimaline karşı 7/24 çalışan 187 Acil ekibimizi aramanız gerekmektedir.
  Saygılarımızla.