15 Ağustos 2014

Bursa Gaz Randevu Sorunu!

Bursa'ya yeni atandım. Memurum dolayısıyla mesai saatlerinde çalışıyor oluyorum. Yeni taşındığım evin doğalgaz sayacını açtırmak için randevu almak istediğimde bana mesai saatleri içerisinde randevu verdiler. Normalde saat 17.00'den sonrada çalışıyorlar. Kendilerine memur olduğu o saatte çalıştığı söylememe rağmen randevunun otomatik oluşturulduğunu söylediler. Ve bana iki kere mesai saatleri içerisinde randevu verdiklerinden ve benimde iş yerinden izin alamamamdan dolayı sayacım açılmadı. Kendilerinden isteğim ben mağdur oldum başkası olmsın diye en azından memurlar için mesai saatleri dışnda gelinebilecek bir randevu saati verilbilcek sistem yapmaları. Bunun bu kadar zor olduğunu düşünmüyorum.

Muharrem 2.537 Okunma

Cevaplar

  • Bursa Gaz Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli müşterimiz; 8000631009 Nolu kayıt ile Öneriniz kayıt altına alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Muharrem 02 Eylül 2014

    Bende bundan bahsediyorum zaten. Sisteminizi değiştirirseniz insanlığın faydasına olur.Teşekkür yine de ilginiz için.

  • Bursa Gaz Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz; Talebiniz kayıt altına alınmış olup , ilgili birimlere iletilmiştir. Mevcut sistemde tesisat kontrol randevuları otomatik olarak verildiği için size yardımcı olamamaktayız. BG Bildirim işlem 8000631009 yaratıldı Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön