25 Nisan 2013

Bursa Gaz Bağlantı Bedeli Borcu!

Yaklaşık 4 ay önce yeni bir ev aldım ve aboneliği üzerime geçirdim. O esnada hiç bir borcu görünmemekte idi. Kendi adıma abonelikten itibaren 2 adet faturam geldi ve ödemelerini yaptım. bina yaklaşık 2 yaşında ve abonelik nereden baksanız 1.5 - 2 yıldır vardır. şimdi bir sms geliyor ve abonelik bağlantı bedeli borcu vardır ödemezseniz kapanacaktır diyor.

Müşteri hizmetlerini aradım borç hiç tanımadığım benim ev aldığım kişi de değil biri adına 116 lira olarak söylediler. neden aboneliği üzerime alırken söylemediniz dedim sistemde arızadan dolayı o zaman görünmemiştir diyorlar. Bu nasıl bir çalışma mantığı. Hiç tanımadığım birinin borcunu neden ödemek durumundayım?

Ersin 247 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 26 Nisan 2013

    Ben bağlantı bedeli nedir diye sormuyorum ki. 2 yıldır kullanımda olan bir aboneliğin bağlantı bedelini zamanında neden almadınız.2 farklı kişi abonelik açmış kapattırmış neden kimseye borcunuz vardır demediniz? Başkasının adına olan borcu neden benden almaya çalışıyorsunuz. borç sahibi kimse gidin bulun alın borcunuzu. sözleşme ile abonelik kaydı farklı diyorsunuz ama borcu varsa ödemeniz lazım diyorsunuz. insanlardan boş yere para koparabilmek için türlü yollar buluyorsunuz ya tebrik ederim

  • Bursa Gaz Temsilcisi25 Nisan 2013

    Size belirtilen borç, abonelik bağlantı bedelidir. Servis hattının ve daire kapısının önüne takılan sayaç bedelidir. Demirbaş sayıldığı için ev sahibinin ödemesi gereken (116,41TL+Faiz ) borçtur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön