08 Şubat 2014

Bursa Büyükşehir Belediyesi Şoförler Araç Kullanırken Telefonla Konuşuyor!

Bugün İzmir- Üçyol, saat 18:30 sularında karşıdan karşıya geçmek üzere yürüyen 3 kişi, otobüs şoförü telefonla konuşurken dikkatsizliği sebebiyle az daha 3 kişi otobüsün altında kalacaktı. Üstelik yetmezmiş gibi saygısız tavırlar ve şiddet eğilimi gösterdi. Biz otobüstekiler olarak İzmir Belediyesine böyle saygısız şoförleri yakıştırmıyoruz. Aracın Plakası 35 DB 4627'dir.

O 3 kişi, yok yere saygısız şoförün şiddetine maruz kaldılar. Can güvenliğimizin her otobüse binişimizde olmadığını bugün daha iyi anladım. Gereğinin yapılmasını diliyorum!

Betül 133 Okunma

Cevaplar

  • Betül 08 Şubat 2014

    Bugün İzmir- Üçyol, saat 18:30 sularında karşıdan karşıya geçmek üzere yürüyen 3 kişi, otobüs şoförü telefonla konuşurken dikkatsizliği sebebiyle az daha 3 kişi otobüsün altında kalacaktı. Üstelik yetmezmiş gibi saygısız tavırlar ve şiddet eğilimi gösterdi. Biz otobüstekiler olarak İzmir Belediyesine böyle saygısız şöförleri yakıştırmıyoruz. ARACIN PLAKASI 35 DB 4627'dir. O 3 kişi, yok yere saygısız şoförun şiddetine maruz kaldılar. Can güvenliğimizin her otobüse binişimizde olmadığını bugün daha iyi anladım. Gereğinin yapılmasını diliyorum!!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön