25 Ocak 2014

Burger King'te Sunulan Hamburgerin Durumu!

Burger King Forum Ankara Etlik şubesinden üç adet Mc Chicken menü aldım ve verilen hamburgerin fotoğrafını anında çektim sizinle paylaşıyorum. Hamburgerin yenilenmesini istediğimi söylediğim E** diğer arkadaşına ürüne bakmadan ürünü uzattı ve değiştirin ya şunu dedi sonra bayan personel nesi varmış dedi. E**, değiştirin işte ne bileyim ben dedi. 5 dakika sonra yenilendiğini söyledikleri hamburger aynı halde bana geri verildi.

Kalabalıktan dolayı konuyu uzatmamak ve rezillik çıkarmamak için aldım. Hamburger hem soğuktu hem içerisinde etten başka bir şey yoktu. Konuyu şimdilik buraya yazıyorum, eğer ki bu hata telefi edilmezse hukuksal alanlarda hakkımı arayacağım.

Böyle kalitesiz hizmet olmaz.

İsmail 186 Okunma

Cevaplar

  • İsmail08 Şubat 2014

    Artık Forum Ankara-Etlik şubesinden alışveriş yapmıyorum. Asla yapmayacağım bir daha alışveriş.

  • Burger King Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2255562 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

  • İsmail25 Ocak 2014

    Bu arada mağazadan alışveriş tarihim 18.01.2014 saat 19:20 ile 20:00 arası. Firma yetkilisi dün beni aradı. Mağaza adına Özür dilediğini belirtti. Bence böyle bir şey için özür yetersiz. Hem Hamburgere verdiğim para gitti hemde o anın verdiği keyifsizlik ve mutsulzuk için özür dilemek yetersiz? Bence fastfood yemek yiyeceği zaman mümkünse herkes burger king den uzak dursun. Hataları özürle telafi etmek günümüzde komikleşmiş bir durum. Bana özür dilemek yerine evime ürünün aynısından gönderebileceğini yada en yakın mağazadan gidip alabileceğimi söyleyebilirdi. Verdiğim parayı helal etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön