Burger King'in Siparişi Kaybeden Personeli

Bilal D. |

İstanbul Ümraniye - Sondurak'ta ikamet etmekteyim. Evime 1 Durak mesafede Carrefour Sa Şubesi + 1 Durak Mesafede Ümraniye Çarşı şubesi + 2 Durak Mesafede Santral şubesi olmasına rağmen, sipariş verdiğimde 50dk sonra teslimat yapılacak dendi. 1 Saat 15 Dakika sonra aradığımda, ''siparişi alan arkadaşım siparişi kaydetmemiş'' dendi. Acilen yeniden sipariş geçeceğim dendi. Ne kadar sürede gelecek dediğimde 50dk deniyor.

Ben 4 menü için 2 saatten fazla mı bekleyeceğim dediğimde, rest.lardaki yoğunluk deniyor. 1dk da 2 çelişki. En son 4 ay önce aynı skandalı yaşadım. 4 ayda ilerleme sıfır. mağaza açtıkça teslimat imkansızlaşıyor.

Burger King bitmiştir benim için. Misafirlere de rezil ettiniz.

Etiketler :

Teslim Etmeme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal D.
  25 Eylül
  10:27

  Evet müşteriyi yani beni 1 defa aradı burger king çağrı merkezi, toplantıda olduğum için açamadım, 3dk sonra dışarı çıkıp aradığımda normal sipariş hattı çıktı ve dolayısıyla görüşülemedi.

 • 05 Şubat
  11:57

  SayınYetkili,

  Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr