Burger King'in Işıkları Yüzünden Evimizin Balkonuna Çıkamıyoruz!

Naciye E. |

Alanya Burger King Damlataş şubenizin dışarıda olan ışıkları müşterileriniz yerine karşısındaki binada oturanları aydınlatmaktan başka işe yaramıyor! Defalarca söylenildiği halde bir değişiklik olmadı. Evimizin balkonunda rahatça oturamıyoruz çünkü gözlerimizi yoruyor ve ayna gibi bizi ortaya çıkarıyor!

Aşağı doğru indirmek için neden bu kadar inat edildiğini anlamış değiliz. Rica ederek bir yere varamayacak isek bu sorunu resmi kurumlara başvurarak çözmek zorunda kalacağız anlaşılan. Umarım böyle bir şekilde çözümlemeden siz şubenize durumu iletirsiniz!

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Naciye E.
  19 Temmuz
  17:25

  Beni bir kere aramışsınız ve sonradan gördüğümde geri aradım. Sipariş verilen hattınızdan aradığınız için sizlere ulaşmak imkansız! Madem bilgi vermek istiyorsunuz size doğrudan ulaşılabilecek bir telefon numarasından arasaydınız keşke. Bu arada ışıklarınızda hala bir değişiklik yok!

 • 17 Temmuz
  12:51

  SayınYetkili,

  Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr