07 Eylül 2013

Burger King'in Haksız Kazancı Ve Personelinin Davranışı!

06.09.2013 tarihinde saat 22 sularında Antalya Özdilek Burger King'de sipariş karşılığında Kredi kartımdan 12 TL slip çekildiğini, ancak 10,45 TL fiş verildiğini gördüm. Konu ile ilgili açıklama istediğimde H**** adında bir eleman gelerek biz size iyilik yapıyoruz siz anlamıyorsunuz şeklinde saygısızca tavırlar ile açıklamalar yapmaya başladı.

Düzeltilmesini istedim yapamayız cevabını aldım. Saygısızlığın ve ses yükseltmelerin devam etmesi neticesinde siparişimin tamamını iptal ettim. Kredi kartından alınan para ile fiş arasındaki fark, Kasa fazlası kimin cebine girmektedir. Fiş iptal edilmiş midir? Burger King gibi kurumsal olduğunu savunan bir firma için bu durum normal mi karşılanmaktadır.

Cengiz 153 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi13 Eylül 2013

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında misafirimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Misafirimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

  • Cengiz10 Eylül 2013

    Şikayetim ile ilgili henüz bir cevap verilmediğine göre BurgerKing'e göre normal bir durum olarak algılandı galiba

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön