17 Temmuz 2017 #8874746

Burger King Vermiş Olduğumuz Sipariş Neredeyse Bir Buçuk Saatte Teslim Oldu

Burger King'den vermiş olduğumuz sipariş neredeyse bir buçuk saatte teslim oldu. Sisteme 18.01' de girişi yapılmış siparişimiz, saat 19.22' de kapıya geldi, ürünler buz gibi olmuştu, patateslerden bir tanesi tırtıklı olacaktı unutulmuş, soslarda eksikler vardı ve hamburgerlerin üzerindeki yazılar yanlıştı. Hangisi bulana kadar birbirimizin ürünlerini tattık.


Bu şekilde yapacaksanız yapmayın. 20 yıllık Burger King müşterisini bile bezdirirsiniz bu şekilde. Ayrıca teslim formunun üzerinde teslim süresi 50 dakika yazıyor. Kafalarına göre kendi teslim sürelerini düşük tutuyorlar herhalde iç denetimde, gerçeklerle alakası yok. Kent meydanından ortalama bir sipariş 20 dakikada gelebilmeli, hadi bilemedin 40 dakika fazlasıyla ama 1 saat 20 dakika kimse beklememez yemeğini herhalde?

Yiğit 383 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit23 Temmuz 2017

    Tabii ki arayan soran olmadı, beklenildiği gibi...

  • Burger King Temsilcisi17 Temmuz 2017

    Sayın Yetkili, Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön