14 Kasım 2014
Yorum Yap
#2822630

Burger King Şubede Sipariş Teslim Süresi!

2 Ekim'de Susurluk Ulusoy tesislerindeki Burger King'e uğradım. Tek kasa çalışıyordu, siparişimi verdim. Benden sonraki iki müşterinin de siparişini duydum. Arkada fazla personel yoktu ve yaptıklarını gayet net bir şekilde takip edebiliyordum.


İlk olarak benden sonraki müşterinin siparişi teslim edildi. Herhalde pişirme süreleri farklı diye düşündüm ve ses çıkarmadım. Benden sonra ikinci sırada sipariş veren müşterinin de siparişi teslim edildi. Bu kadar pişirme süresi farkı olmayacağını düşünürken arkada çalışan kişilerden biri benim siparişi hazırlaması için diğerine seslendiğini duyunca tepki gösterdim. Kimse ağzını açıp bir özür dilemedi ve ancak 15-20 dk sonra siparişimi teslim ettiler.

Cemgil 424 Okunma

Cevaplar

 • Cemgil05 Ocak 2015

  Burger King sanırım uyumaya devam ediyor. Yakında burada ve sosyal medya kanallarında cep telefonuyla restoranlarında çekmiş olduğum çıplak elle hazırlanan hamburgerler ve yalanan parmakların resim ve videolarını paylaşacağım. Belki o zaman biraz kendilerine gelirler.

 • Cemgil21 Aralık 2014

  Hala arayan olmamıştır, takipçilerin dikkatine. Ciddiyet bu olsa gerek.

 • Cemgil27 Kasım 2014

  Telefonum 7/24 açık ve bana ulaşılamaması diye bir şey söz konusu değil. Üstelik bunun böyle olduğunu firmaya mesajla bildirdim ancak ne arayan var ne soran.

 • Cemgil17 Kasım 2014

  Telefonlarım sürekli açık, ve kaçırdığım çağrı hiç yok. Aramalarını bekliyorum.

 • Burger King Temsilcisi14 Kasım 2014

  SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler