14 Mart 2014

Burger King Siparişimi Haber Vermeden İptal Etti

13.03.2014 tarihinde Burger King'e saat: 17:48' de sipariş veriyorum yada verdiğimi zannediyorum, aradan 40 dakika geçtikten sonra müşteri hizmetlerini arıyorum. Uzun beklemeden sonra ulaşıyorum, siparişlerimin restaurantta olduğunu ve gecikme için arayacaklarını söylüyorlar, fakat tabi ki aramadılar.


Sipariş vereli 1 saat oluyor ve tekrar arıyorum, siparişimin iptal edildiğini söylüyorlar, çünkü bağlı bulunduğumuz yere servisleri yokmuş (Zeytinburnu!) daha öncede sipariş verdiğimi ileterek bir kerelik mağdur edilmemeniz için yapılmış diyorlar, fakat zaten bu hafta 2 siparişimizde aynı adrese gelmişti. Kısacası hizmet konusunda vasatın altındasınız. Hiçbir şekilde yanlışınızın arkasında durmuyorsunuz, pes doğru.

Ceylan 63 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi14 Mart 2014

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön