20 Ocak 2016

Burger King Sipariş Gecikmesi ve Teslimat Sıkıntısı!

Burger King Kurtköy şubesinden Yemek Sepeti üzerinden sipariş verdim. 40 dk bekledikten sonra Yemek Sepeti üzerinden sorduğumda restoran yoğunluğu olduğunu şube yetkilisinin özürlerini ilettiğini ve en kısa sürede gönderileceğini ilettiler.


Bunun üzerine 50. Dk' da Burger King tarafından arandım ve site güvenliğine inip siparişi oradan almamı istediler. Ayrıca henüz restorandan çıkılmadan arandım. Bu site yönetiminin almış olduğu karı madem biliyorsunuz neden 50 dk sonra arayıp böyle bir istekte bulunuyorsunuz? Bu nasıl bir saygısızlık? Buraya her kurye geldiğinde yürüyor TAB gıdanın ne ayrıcalığı olacak? Bana böyle bir sorunu nasıl yaşatabilirsiniz? Bu tutumunuz tarafından müşteri kaybediyorsunuz!

Gözde 180 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi20 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, 4699791 Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön