13 Aralık 2014
Yorum Yap
#2894576

Burger King Peynirsiz Texassmokehouse!

04.12.2014 Manisa çarşı şubesine ilgili menüyü 5 arkadaş duble yemeye gittik sipariş zaten geç hazırlandı yerken peynir koymadıklarını fark ettik. Ayrıca ekmeğide standart susamlı ekmekti. Ardından yetkili arkadaşa durumu anlattım ve oda içer de hamburgeri hazırlayanlara sordu ve gelip kusura bakmayın arkadaşlar yeni o yüzden unutmuşlar demekle yetindi.


Tatlı ikram edelim dedi bende bunun için söylemediğimi ağız tadıyla yemek yememize engel olan şeyin sebebini öğrenmek istediğimi söyledim yinede tamam dedim hemen gönderiyorum dedi ve çıkıp oturmaya devam ettik ancak tatlı gelmedi ve o yetkili arkadaş bir güzel karşımızda sigarasını içmeye devam etti.

Cantürk Cantürk 361 Okunma

Cevaplar

  • Cantürk'ın Teşekkür Mesajı20 Aralık 2014

    Müşteri hizmetlerinin ilgisi, alakası ve aynı şubedeki personel davranışı son olarak ta tatlı ikramı için çok teşekkürler. Benzeri sıkıntıların tekrar yaşanmayacağı konusunda büyük ölçüde emin olduğumu söyleyebilirim.

  • Burger King Temsilcisi19 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, 2894576 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler