17 Ekim 2016 #6703930

Burger King Personelin Saygısız Davranışı!

Burger King Merter Tekzen yanı şubesinde açık olan tek kasada sıra beklerken yeni iki kasa açılmasına rağmen sıradan değil de sonradan gelenleri aldılar. Buna itiraz ettiğim de kasadaki M**** isimli personel; bana ne kendi sıranızı kendiniz takip edin, dedi. Sen iyi misin ne dediğinin farkındamısın derken, baba sen kimsin sen farkındamısın kim olduğunun dedi. Anlayacağınız önce gelip sonraya kalıp, hak ararken haksız duruma düşüp, paramla rezil oldum. Firmaya gelince bu kadar masraf yapıp, müşteri memnuniyeti için parayla reklam verip para kazanacağı anlayışı ile yola çıkıp böyle kazmalar yüzünden bedavadan kayba uğramaktadır.

Engin 299 Okunma

Cevaplar

  • Engin01 Mayıs 2017

    Burger King e ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Bu kazma görevliyi, bu şubeden işten çıkarmışlar. Fakat aynı kazma görevli şimdi Marmara Form şubesinde çalışıyor.

  • Burger King Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, 6703930 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön