15 Mart 2013 #1688439

Burger King Personel Tavırları Yüzünden Yemek Almıyorum Artık!

Burger King Aydın Kipa şubesinde çalışan kasiyerler sürekli olarak müşteriler yönelik çirkin ve saygısızca tavırlar takınmaktalar. Tanıdıkları müşterilere hızlı ve güler yüzlü servis sağlarken tanıdığı olmayan müşterilerle sürekli sert tonda konuşmaktalar ve oldukça yavaş iş yapmaktalar.


Defalarca müdürlerine şikayet etmemden kaynaklı, artık benim verdiğim siparişlerin gelmesi çok uzun süreleri buluyor. Bir arkadaşımı gönderip ona sipariş verdirip sonra kendim gidiyorum. Böyle çözümler bulmak durumunda kaldım kendimce.


Genelde personelin tavrından dolayı bu restoranda yemeyi kestim. Anladığım kadarıyla müdürlere ettiğim şikayetlerde pek bir işe yaramıyor.

Ahmet 136 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Mart 2013

    hızlı geri dönüş için teşekkürler. Şikayetimi tam olarak anlatma şansını yakaladığım için sabırla beni dinleyen burger king müşteri hizmetlerine ekstra teşekkürlerimi sunarım

  • Burger King Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1688439 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön