16 Mayıs 2013

Burger King Personel Davranışı!

Dün ve daha önceki tarihlerde Eyüp - Flat Ofis şubenizde markanıza yakışmayacak birçok olaya şahit oldum. Dün yaşadığım olayı anlatacağım; aksam 16:00 civarı ben ve 3 iş arkadaşım Burger King'e gittik.

Kasada bulunan görevlinin çok agresif bir tavırla müşteri karşılaması ilk izlenim olarak çok kötü, daha sonra siparişimizi verdik fakat görevli kola olmadığını belirtti biz de ice tea veya yedi gün alabileceğimizi bildirdik fakat aldığımız yanıt içler acısıydı.

Görevli, ayran harici herhangi bir içecek olmadığını ve sadece ayran verebileceğini belirtti. Ben de ayran la hamburger yiyemediğimi bildirdim fakat "ben hamburgerle ayran içiyorum " yanıtını almam size hiç yakışmadı !

Gökhan 122 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan17 Mayıs 2013

    Tekrar arayabilir misiniz 12:00 - 13:00 arası müsait olurum, bu şube ile ilgili anlatacağım birçok durum vardı fakat 700 karakter sınırı olduğundan tamamnını yazamadım. İlginize teşekkürler.

  • Burger King Temsilcisi17 Mayıs 2013

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön