11 Nisan 2013 #1738181

Burger King Parapuanlarım Sürekli Sıfırlanıyor!

'Tikla Gelsin' website üzerinden kazandığım para puanlarımı sürekli olarak siliyor. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi söyledim, fakat iki ay önce aldığım cevabın aynısını aldım. Yani websitelerinde problem varmış, bu yüzden puanlar sıfırlanıyormuş. Fakat, aynı site yüzerinden sipariş verilebiliyor.


Eğer site para puan hesaplamada hata yapıyorsa, neden bu zamana kadar tüketici lehine bir hata yapmıyor. Mesela para puanı 0 göstereceğine, 100 TL gösteremez mi? Böyle bir olasılık da var.


Eğer sitede bir sorun varsa, kazandığımız puanı hesaplayıp, sipariş ödemesiden kendimiz düşsek olmaz mı, yardımcı olmuş olmuyor muyuz?


Cevabı evet veya hayır olarak direkt burada yazın.

Umed 130 Okunma

Cevaplar

  • Umed12 Nisan 2013

    Sorun herangi bir şekilde çözülmedi. Müşteri hizmetlerinden arandım, fakat çok yanlış bilgilendirme yapıyorlar, çelişkili cevap veriyorlar,sorularıma yeteri kadar tatminkar cevap alamadım. Şikayet olduğum konuda yeterli bilgileri yok. İki gün öncesi verdiğim siparişlerden, söylemediğim müddetçe, haberleri yok. Geriye dönük bir çözüm sunmadılar, yeterince şeffaf değiller. Eğer bir firma müşterilerinin memnüniyetini gerçek anlamda korumak isterse, sorunların çözümü, anlaşılır şekilde herkese açık olarak burda beyan etmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • Burger King Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1738181 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön