01 Nisan 2013 #1717899

Burger King Paket Servisi Aşırı Yavaş!

Hem yemek sepetinden hem de sitelerinden verdiğim siparişin minimum 1 saat 15 dakikada geldiği tek şirket diyorum. Özellikle yemek sepetinde 45 dakikada sipariş iletilecektir diye yazıp 1 saat 40 dakikada bile getirmediler. Özellikle Ankara Beşevler şubesi bu yönde özellikle bir tutum mu izlemişler anlamadım 10 dakikalık yola siparişi her zaman günün her saati '' yoğunluktan '' 1 saati aşan sürede getirdiklerini görmedim.


Şikayetimizi her defasında dile getirmemize rağmen Burger King bu yönde bir ilerleme kaydetmedi. Kendilerini Allah'a havale ediyorum ve bir daha da alışveriş yapmama ve yaptırmama kararı alıyoruz. Tebrikler aynen devam etsinler!

Begüm 56 Okunma

Cevaplar

  • Begüm04 Aralık 2014

    Benimle böyle bir görüşme yapıldığını sanmıyorum.Ama şube kendini düzelttiği için artık onlara başarılarının devamını diliyorum :)

  • Burger King Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1717899 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön