13 Ocak 2014

Burger King Mardin Şubesi Hamburger Yapmayı Bilmiyor

Mardin Movapark AVM' deki Burger King Şubesi; servis ne kadar kalitesiz olurunun emsali gibi. Ekmek arasına konulan marul reklam ve broşürlerdekinden çok çok uzak. Marul fare parçalamış gibi. Bir kaç parça halinde mayonez falan rastgele sıkılmış. Zaten genelde paket açıldığında marol ve et ekmeğin tam olarak arasında olmuyor. Herhangi bir hamburger yapan yerden bile daha kalitesiz olan bu durumun düzeltilmesini temenni ediyorum. Aksi taktirde şehirde her platformda bu durumu dile getireceğim.

Mahmut 215 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut28 Ocak 2014

    10 dk icinde 2 kere aradılar yolda oldugum icin farketmemisim. bakın ilgileniyoruz mesajini yazmak icin aradılar sanırım. Bir daha dönen olmadı. Demek ki düşündüğümüz kadar kurumsal bir yapı yok karşımızda.bu dk dan sonra arasalar da açmam. Bir daha ki gidişim de hizmet anlayışın da degisiklik olmamışsa bize de milleti haberdar etmek bilinclendirmek düşer.

  • Burger King Temsilcisi15 Ocak 2014

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön