23 Kasım 2015

Burger King Malatya Fahri Kayahan Bulvarı Şubesini Sinekler İstila Etmiş!

Malatya Fahri Kayahan Bulvarı şubesinde oğlumla yaklaşık 1 ay önce gittik. Önce elimi yıkamak istedim. Lavaboda sıvı sabun yoktu tabi katı hiç yok. Bankodaki görevliye söylediğimde sıvı sabunluk bozuk dedi. Islak mendil istedim yok dedi. Neyse oturup hamburgerlerimizi yemek istedik etraf tamamen sinek istilasına uğramıştı. Hem de kapalı mekan. Sineklerin biri kalkıyor biri iniyor, bir yandan kovalıyoruz bir yandan bitirmeye çalışıyoruz. Anlayacağınız tam bir felaket.. Konuyu Burger King müşteri hizmetlerine mail olarak yazdım ancak şu ana kadar yani yaklaşık 1 aydır geri dönüş yok. Yukarısı böyle olursa aşağısıda böyle olur. Normal.

Salih 193 Okunma

Cevaplar

  • Salih30 Kasım 2015

    Dikkat ettim her eleştiriye aynı cevap:Müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Telefonu ne yapacaksın yaz buraya herkes okusun. Hadi olmadı mail yaz. Atlatma kokan hareketler bunlar.

  • Burger King Temsilcisi23 Kasım 2015

    Sayın Yetkili, Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön