02 Eylül 2013 #1989107

Burger King Lavabo Temizlik Süresinin İncelenmesini İstiyorum!

Arkadaşım ve ben Maltepe'deki Burger King şubesine gittik. Lavaboya yemek süresince 4 kez gitmeme karşı temizlik yapılıyor denilerek ve 5-10 dk açılır diyerek gönderdiler. 4. beklemem de lavabonun önünde beklemeye başladım. Benim oradan ayrılmamın daha iyi olacağını söylediler fakat ayrılamadım. 5-10 dk çoktan geçmişti.


Benim gibi bekleyen insan sayısı da arttı. Personel kalabalık olduğumuzu görünce tedirgin bir şekilde lavaboya gitti yanımıza geldi bu sefer sifonun bozuk olduğunu söyledi. Kalabalık birden dağıldı.


Personel kendi aralarında gülüşerek tamam halloldu dedi. Benimde kalabalıkla ayrıldığımı düşündüler ama ben oradaydım ve onların o tavırlarını gördüm. Temizlik süresinin incelenmesini istiyorum!

Pelin 119 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi04 Eylül 2013

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön