13 Eylül
Yorum Yap
#10903308

Burger King Kaliteyi Düşürüyor

Böyle iş olamaz. Burger King Forum Ankara 'da yemek söyledik, iş çıkışı o kadar acıkmıştık ki 2'şer tavuk ve et menü aldık. Ayrı menü aldık saat ve tarih fiş resminde mevcut gelen hamburger çiğ kalmıştı. Kola resmen sıcak ve su gibiydi asit namına tek bir kabarcık yoktu. Kasaya götürdüm bu sıcak ve asit sıfır tek bir baloncuk dahi yok dedim efendim ayran verelim dedi makine bozuk... Başka bir şey alayım dedim ayran dışında hiçbir şey yok.


İşin garibi kardeşimle paylaştım durumu, o da dedi ki bir hafta önce gittim yine aynıydı sana da mı makine bozuldu dediler dedi. Tam bir fiyasko olsun sebep olan kişiye... Çalışan ne yapsın, koskoca Burger King sadece adı var tam bir fiyasko. 4 hamburger ve menü çöp olduğu gibi bir de tekrar para verip başka yerde yemek yemek zorunda kaldık... Denetim sıfır... Kim bilir arka planda çalışanlar ne şekilde çalışıyor? Kasada içeceğiniz kola mı dediklerinde makine bozuk diye iletilse zaten başka alternatif düşünülür. Maksat para kazanmak.

Hande 544 Okunma

Cevaplar

  • Hande14 Ekim

    Sonuç ne oldu bilmiyorum? İlk şikayet zamanı arandım ilgilenileceği iletildi sonuç ne oldu haberim yok?

  • Burger King Temsilcisi15 Eylül

    Sayın Yetkili, 10903308 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler