13 Şubat 2014 #2291680

Burger King Kalite Düşük

Spesifik olarak Kazasker'de oturuyorum ve ne yazık ki siparişlerim 500 mt mesafedeki Kozzy AVM'den gönderiliyor. 1 saat bekliyorum, yetmiyor buz gibi patates ve hamburger. Kabul edemem üzgünüm! Yemek yemek istiyorum, Burger King'i seviyorum ama bu servis kalitesizliğine katlanmak zorunda mıyım? 3'tür aynısı oluyor, başıma geleceği bildiğim için call centardaki arkadaştan siparişi başka bir yere yönlendirmesini istedim bu sefer, ne yazık ki öyle bir şansı yokmuş.


Aksi istikamette 500mt ötemde bir Burger King daha var! Bırakın nerden geleceğini ben seçeyim. Kozzy'deki açılmadan önce hayatımızdan çok memnunduk. Ya kadroyu genişletsinler, ya da evlere servisi kapatsınlar böyle abuk iş mi olur?

Burak 136 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi17 Şubat 2014

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön