07 Mayıs 2013 #1783388

Burger King Gelen Müşteriye Saygı Gösterilmiyor!

2 adet çocuk menüsü aldım bana verdikleri hamburgerler elle tutulamayacak kadar sıcaktı ve görüntüleri ıslak hamburger görünümündeydi. sardıkları için bu görünümü aldığını düşünüp çocuklara ısrarla yedirmeye çalıştım. yarısını yiyebildiler (çok sevmelerine rağmen) kasadaki personele sizce bu görüntü normal mi dedim bir anormallik olduğunu mikro dalgada çok ısıtılmış olabileceğini söyledi.


Yeni vermeyi önerdi kabul etmedim o sırada işletme müdürüne hamburgeri gösterdi bir sorumluya yakışmayacak çirkinlikte burun kıvırarak yapacak bi şey yok yemeden önce söyleseydiniz dedi yenisini istemediğimi sadece özen gösterebilirdiniz dediğimde çoktan arkasını dönmüştü çok kaba çok laubali.

Hayriye 75 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi09 Mayıs 2013

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön