29 Ekim 2013

Burger King Çalışanının Affedilmez Saygısızlığı!

Daha önceden Burger King müdürünün vede personelinin saygısızlığından dolayı eşim aranıp TEM Avrupa konutları şubesine mümkünse gitmesi istendi. Bizde dışarıda olduğumuz bir zaman özür dilenme umuduyla oraya uğradık.


23 yaşlarında 'sözde' bir müdür karşımıza çıktı. Bizleri yalancı çıkarmaya çalıştığı gibi şöyle dedi; ''bizi aradılar. Sizin uğrayacağınızı söylediler. Bir şeyle isterlerse verin, yoksa gönderin dediler''
Nezaketten uzak bir tutum içindeydi. Eşimi aşağılamak içinmi oraya çağırdınız? Biz oraya dilenmeyemi gittik ki böyle aşağılayıcı cümleler sarfedildi?


Eşimde 'siz ne diyorsunuz, ben istersem burayı satın alırım' dedi. Gerçekten de öyle... Ayıp Burger King'e ve onları orayı çalıştıranlara!

Betül 181 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi01 Kasım 2013

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında misafirimiz aranmış ancak müsait olmadığı için gerekli bilgilendirme kendisine yapılamamıştır. Misafirimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön