20 Ekim 2014

Burger King Bir Yemeğime Tükürmediği Kaldı!

Pendik Neomarin AVM Burger King çalışanlarından Z***** Hanım; alt tarafı bir paket whooper menü siparişini yarım saatte hazırlayıp bir de üstüne yanlış hazırlama becerisine sahip birisi. Büyük boy olan seçimlerimizin tamamını küçük boy yaparak hem bizim vaktimizden çaldı hem de üstüne ekstra bir ücret daha vermemizi talep etti.


Muhtemelen hasta olan şahsın yemeklerimizin üzerine üzerine öksürmesi de ayrıca bir şikayet konusu. Mağaza müdürleri henüz orada olmadığı için durumun açıklamasını yapamadık. Ama kendisini "Yemeklerin üzerine öksürme, çirkin görünüyorsun, ağzını kapat." diyerek ikaz ettik. İzin almak bu kadarda zor olmasa gerek! Diğer bir çalışan da tırnaklarını yiyordu!

Faik 304 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi15 Kasım 2014

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön