03 Aralık 2015

Burger King Bir Oyuncak Krizi Ve Lutuf Gibi Sunulan Çözüm

Türk olduğum halde bana İngilizce bir kitap gönderiliyor, üzerine şikayet ilettiğimde mağazanın elinde farklı bir oyuncak olmadığını ve bu sebeple bu ürünü gönderdikleri iletiliyor. Telafisini yapacaklarını 25.11.2015 tarihinde aldığım ürünün değişimini 30.11.2015'de yapılacağı bilgisi veriyor.


03.12.2015 tarihi ve hala gelen yok, ayrıca ben şikayetimi, ürünü açılmış olduğu bilgisini detaylı ilettiğim halde bana ürün açık değil dimi, şikayetinize istinaden bir defaya mahsus değişim kabul ederiz gibi lütufta bulunuyorlar. Siz ne hakla böyle bir talebim olmadığı halde bir Türk'e yabancı kitap yollarsınız bir de lütuf gibi değişim yaparız diyorsunuz, sizin daha büyük özür dilemeniz gerekiyor.

Ezgi 188 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi04 Aralık 2015

    Bunu söylemek için aramanız ne saçma ben zaten söylediğiniz bütün sözleri daha önce de duydum ama bir çözüm göremedim hep vaat hep zaman kazanma kendim ve çevreme sizden kesinlikle alışveriş yapmamaları için uyarıcam ve hatta engelliycem.

  • Burger King Temsilcisi04 Aralık 2015

    Sayın Yetkili, 4330836 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön