21 Temmuz 2017

Burger King Alerji Yapan Yiyecek!

15 Temmuz Cumartesi akşamı İzmir Optimum AVM Burger King'ten selfie kampanyasındaki etli hamburger yedim. Yaklaşık 5 saat sonra gece vücudum kaşınmaya başladı, durumu pek ciddiye almayıp uyudum. Uyandığımda dizlerim, dirseklerim, ellerim, ensem şişmiş, kızarık ve aşırı kaşınmaktaydı. Sabahın köründe acile gittim, alerjiye bağlı uritiker olduğumu söyleyip iğne yaptılar.


Ertesi gün uyandığımda bir gözüm şişmişti ve açamıyordum. Bu şekilde 3 gün devam etti, 3 defa da acile gidip iğne vurdurmak zorunda kaldım, ilaca başladım. 5 gün sonra şimdi şikayetlerim geçti.
Herhangi bir maddeye alerjim yok, ilk defa başıma böyle bir şey geliyor, nefes yolum şişse, tıkansa ölebilirdim de. Ben böyle şey ömrümde duymadım. Bundan sonra ne Burger King yerim ne de yediririm. Şu bir haftada çektiğim acının, sıkıntının tarifi yok.

Birdesen 730 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi23 Temmuz 2017

    Sayın Yetkili, 8925344 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön