25 Nisan 2013 #1762008

Burger King Adresimi Değiştirdiğim Halde Yine Yanlış Adrese Götürdüler!

Çağrı merkezinden sipariş verilme sırasında adresin ısrarla başıbüyük mah dememe rağmen fındıklı mahallesi olarak kayıt etmeleri yüzünden akşam 20:30 da verdiğim sipariş 1,5 saattir gelmemiştir Teyit için aradığımda teslim edildi olarak göründüğünü iletmişlerdir. Akabinde teslim edilmemesi üzerine tekrar çağrı merkezi çalışanlarından bilgi aldığımda siparişim iptal edildiğini ilettiler.


Tekrar adresimin yanlış olduğunu söylediğim halde fındıklı sokak olarak kurye 45 dk dir geziyorum diyerek cepten asıl adresiminizi öğrenmek istemiştir Çağrı merkezinde çalışan ilgisiz dikkatsiz ve işine saygı duymayan çalışanlar olduğu için saatlerce yemeğimiz gelmemiş ve kuryeyi de zor durumda bırakmışlardı.

Gürkan 68 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi26 Nisan 2013

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön