20 Şubat 2013 #1643854

Burger King 6 Kerede Ve 5 Saatte Düzeltilemeyen Sipariş!

Sipariş verdim bir saat sonra geldi, soğuk diye yenisini istedim. Bir avuç buz yolladılar. Restoranla görüştüm patates yolluyoruz dediler. Burgeri açtım, istemediğim malzeme çıktı. Tekrar görüştüm siparişi yenilettim. Beklerken bir patates geldi. Geri yolladım. Yenilenmiş sipariş geldi, açtım, bu sefer istemediğim iki malzeme çıktı. Restoranla görüştüm, para iadesi istedim, tamam dediler.


Sonra 444lü numaradan arandım, 4 düzeltmede memnun olmadığım(!) için paranızı iade edip bir daha size paket servis vermeyeceğiz dedi arayan adam! Saat 18:40 da ilk siparişi vermiştim, ücreti 23:10da iade ettiler, ve ben aç kaldım, çünkü sipariş verecek her yer kapandı.

A.cemil 121 Okunma

Cevaplar

  • A.cemil20 Şubat 2013

    Gerekli gördüğünüz bilgilendirme yapılmış olabilir, ama benim istediğim bilgilendirme hala yapılmadı. Hala dünkü olayların sorumluluğunu alacak, yetkisi olan birisiyle görüşemedim. Restoranla görüşüyorum, topu merkeze atıyorlar, merkezle görüşüyorum, topu restorana atıyorlar. Ve hala dünkü olayların nasıl geliştiğini açıklayabilecek birisi çıkmadı. Hala yetkisi olan birisinin ulaşmasını bekliyorum. Beni akşam 4445464 den arayan kişinin terbiyesizce tavrının açıklamasını yapıp sorumluluğunu alacak kimse de çıkmadı. 18 saatte beni bir yetkili kişiyle görüştür(e)meyecek kadar hassasiyet ve itina gösteren Burger King'e teşekkür ediyorum.

  • Burger King Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1643854 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön